کارت ویزیت الکترونیکی

کارت ویزیت الکترونیکی

کارت ویزیت الکترونیکی 150 150 مگاسرو

کارت ویزیت الکترونیک جایگزینی مناسب برای کارت های ویزیت کاغذی است، این نوع کارت ها بعنوان کارت ویزیت پیامکی  یا دیجیتال هم شناخته شده اند. در واقع میتوان گفت از جدیدترین مسیر های پیگیری و جذب مشتری وفادار است.

کارت ویزیت الکترونیک شامل یک کد  CRM تحت مدیریت دارنده آن می باشد، این کد معرف شخصیت کاری فرد است.

عملکرد کارت ویزیت الکترونیک به این صورت است که فرد دارای پنل پیامکی، پس از شارژ کردن پنل متنی بعنوان متن پیش فرض کارت ویزیت الکترونیک خود تعیین می کند و یک کد CRM  غیر رند دلخواه برای خود ایجادکرده، سپس هر فردی که کد CRM شما را به شماره 1000919 ارسال کند متن پیش فرض در لحظه برای وی ارسال خواهد شد.از جمله اطلاعاتی که  میتوان داخل متن درج کرد مواردی مانند خدمات، آدرس مغازه یا شرکت، تلفن همراه، تلفن ثابت و …. است. بعد از ارسال اطلاعات شما برای وی سامانه بصورت خودکار شماره همراه فرد را در پنل شما ذخیره خواهد کرد از این طریق شما دارنده بانک اطلاعاتی بزرگی از مشتریان خود خواهید بود.

این بانک اطلاعاتی مزیت بزرگی برای شما بهمراه خواهد داشت. شما به سادگی می توانید از طریق پنل پیامکی خود مناسبتهای تقویمی و اطلاعیه های کاری خود را برای مشتریان ارسال کنید، مشتر همواره حس خواهد کرد که همراه او هستید و تا زمانیکه پنل پیامکی شما شارژ باشد می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

با توجه به اینکه در دنیای مدرن امروزی برای انجام هر کاری یک مسیر الکترونیکی نیز وجود دارد که انجام کارها را برای ما ساده تر می کند . استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی جز این که شما را به تعداد زیادی از مشتریان مرتبط می سازد. این امر را که کسب کارتان بروز است را برای مشتریان محرز خواهد کرد.

از دیگر مواردی که کارت ویزیت الکترونیکی برای کسب و کار شما فراهم خواهد آورد اعتبار کاری یا همان پرستیژ کاری است که این روزها بسیار مورد توجه است. در واقع اینکه در ایام قدیم برای دسترسی به مشتریان هر مغازه دار و یا شرکت دارای دفترچه تلفنی بود که اطلاعات تماس مشتریان در آن درج شده بود  امروزه به این شکل نمود پیدا کرده که در کنار آن امکانات زیادی را هم در اختیار فروشنده قرار میدهد.

ارسال پیامکی بعنوان تبریک سال نو و از این قبیل مناسبتها برای افراد ایجاد نوعی صمیمیت می کند که انجام آن پیش از این بسیار دشوار بود و گاهی موجب رنجیدگی برخی از مشتریان که فرصت ارسال پیام و یا برقراری ارتباط تلفنی با آنها را نداشته ایم می شد، اما امروزه بخاطر امکاناتی که کارت های ویزیت الکترونیک برای ما فراهم کرده اند بدون آنکه حتی یک نفر از قلم بیفتد برای تمام مشتریان خود بدون صرف زمان زیادی از روز پیامک تبریک و …. ارسال می کنیم، حتی برای مشتریانی که یک بار سعی در برقراری ارتباط با ما را داشته اند.

در پایان می توان گفت با توجه به تمام این ویژگی ها داشتن کارت ویزیت الکترونیکی موجب بهبود شرایط کاری و حتی پیشرفت آن را آسان تر خواهد کرد.

 

Call Us

+30 0800 390 9292

E-mail

luxurylaw@movedo.eu

© 2018 All rights reserved Movedo Theme. We do move your World.